Petra Watzl Štěpánková

24.03.2023

Zpěv, akustická kytara

Životní moto

"Myslím, že život je krátký na to, aby člověk zahálel a nezkoušel zjistit, co všechno je v něm ukryto. Je smutné zahodit touhu něco dokázat, protože žijeme jen jednou..."

Nástroj

Hlasivky
Akustická kytara Sagitarius (Jiří Navrátil)

Mikrofon

Shure Beta 58A

První setkání s muzikou

V pěti letech začala chodit do cvikovské ZUŠ na sólový a sborový zpěv, pak přešla do novoborského sboru Camella, se kterým slavila úspěchy na významných evropských soutěžích. Ve stejné ZUŠ hrála chvilku na klavír a bicí, doma jako samouk na kytaru, kterou začala používat jako nástroj ke skládání svých vlastních songů. Od třinácti let si občasně přivydělávala na plesech a na svatbách se zábavovou kapelou, až konečně v sedmnácti letech založila v Liberci svou první autorskou kapelu, dnes již neexistující May Day. Dále byla členkou kapel Čavdar, Passage a Country Sisters, kde hrála na kytaru a klávesy. Nyní vedle JinxX zpívá a hraje s dívčí kapelou The Fireflies, v zábavové kapele Náhodné setkání a také v libereckém gospelovém sboru Gospel Generation.

Hudební vzor

John Lennon, George Harrison, Linda Perry

Poslouchá

The Beatles, Sixx A.M., Nickelback, Poets Of The Fall, Heaven Below, Foo Fighters, Paramore, Evanescence, Jasmine Rae, Audra Mae, Adele, Sia, Lauren Daigle a Ed Sheeran.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky